Awangardowy dodatek do stylizacji, pomysł na zabawny prezent lub element, który będzie tematem do rozmów na każdej domówce. Oczywiście mowa o kolorowych skarpetkach, które przy odrobinie kreatywności będą pasowały na każdą okazję. Gdzie można kupić najciekawsze modele?

1. Skarpetki.sklep.pl

To sklep internetowy, w którym dostępne są marki skarpet: Spox Sox, Many Mornings, Bobby Sox, Franco Socks, Happy Socks, Soxo. Charakteryzują się niebanalnym wyglądem i intensywną kolorystyką. W asortymencie są dostępne skarpetki wysokie, stopki, piłkarskie i dla dzieci. Są wykonane z wysokogatunkowej bawełny, poliamidu i elastanu. Wzory są niekonwencjonalne: kwiaty, owoce, motywy artystyczne, zwierzęta, kształty geometryczne. Szczegółowa oferta jest dostępna pod adresem: https://skarpetki.sklep.pl/

2. Skarpeteczki.pl

To kolejne miejsce oferujące szeroką gamę produktów (od rozmiaru 35 do 47). Dostępni producenci to Cerber, Estera, Gramark, More, Steven. Warte wagi są np. skarpetki marki Krebo, które są produkowane w Polsce od 1994 r. Asortyment wyróżnia się nieszablonowymi wzorami jak np. rolki sushi, awokado, donuty lub krokodyle. Pełna gama produktów znajduje się na stronie  https://www.skarpeteczki.pl.

3. Nastopy.pl

Sklep https://nastopy.pl/ w kategorii skarpetki kolorowe posiada bardzo oryginalną ofertą produktową. Wyróżnia ją fakt, że wzornictwo jest nie do pary. Odmienne wzory tworzą spójny obraz, który jest zachowany w humorystycznym bądź artystycznym tonie. Stosowane motywy nawiązują do królestwa zwierząt, jedzenia, sportu, przyrody, nauki i sztuki, miłości, podróży i specjalnych okazji jak np. motywów świątecznych, urodzinowych lub weselnych.

A Wy z jakich stron korzystacie, aby kupić ekstrawagancje skarpetki i stopki dla Waszych nóg?

Zdjęcie: https://www.instagram.com/skarpeteczki.pl/ / https://www.skarpeteczki.pl/damskie-skarpetki-krebo-kawa

Share: