Obniżka! Skarpety kompresyjne do biegania damskie - Lurbel Trail Plus fioletowe Zobacz większe

Skarpety kompresyjne do biegania damskie - Lurbel Trail Plus fioletowe

Nowy produkt

LURBEL skarpety do biegania - damskie skarpety kompresyjne

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Kupując ten produkt otrzymasz 14 punktów . Wartość twojego koszyka 14 punktów mogą być zamienione na voucher o wartości 2,80 zł.


144,00 zł brutto

-10%

160,00 zł brutto

Więcej informacji

Kompresyjne skarpety dla kobiet wysokie do kolan specjalnie zaprojektowane do biegów górskich.

Te skarpety są odpowiednie do użytkowania w wysokich temperaturach. Struktura Bmax chroni stopy przed pęcherzami i otarciami. Ich rozrzedzona gęstość wzmacnia styczność z obuwiem. Kompresyjną część skarpety H5 (12-15 cm nad butem) zaprojektowano dla idealnego dopasowania. 

Idealne do użytku nocnego dzięki odblaskowi z tyłu. Polecane: Bieganie

Skład: Pie:  50% Regenactiv · 25% Cool- tech · 17% Poliamide Ion · 8% Lycra Pierna: 70% Fir-tech · 18% Lycra · 12% Poliamide Ion

Waga 63 gr. (Waga dla rozmiaru M)

Bmax cool technology fabric is structured in layers as follow: Pierwsza warstwa: Przędza uformowana z mieszanki wiskozy z dodatkiem chitynowym i poliestrem wielokanałowym. Druga warstwa: Przędza poliamidowa z jonami srebra i elastyną, które składają się na centralną strefę tkaniny, dając jej wysoką adaptowalność i efekt antybakteryjny Trzecia warstwa*: Wzmocnienie przędzą poliamidową w punktach narażonych na tarcie (* tylko w artykułach z warstwą amortyzującą)

Doskonałe skarpety dla wymagających biegaczek, dzięki technologii Bmax, skarpety dbają o nasze stopy i chronią przed otarciami. Odpowiednio dobrana kompresja, wspomaga nasze mięśnie podczas wysiłku czy regeneracji. Odpowiednia siła ucisku zwiększa ukrwienie i ilość tlenu doprowadzanego do mięśni, wspomagając także układ limfatyczny w pozbywaniu się niepotrzebnych substancji. Skarpety kompresyjne Lurbel dbają nie tylko o komfort biegacza ale także są wytrzymałe i długo zachowują właściwości kompresyjne. 

Efekt kompresyjny H5 (12-18 cm powyżej buta) daje lepsze dopasowanie i efektywność. 

Zaletą technologii Fir-tech jest jej skoncentrowanie tam, gdzie stopa tego potrzebuje. Stopa i kostka zyskują na elastyczności.

Produkty powiązane

19 innych produktów w tej samej kategorii: