Skarpety narciarskie - SPORT HG "HGVINSON" NIEBIESKIE Zobacz większe

Skarpety narciarskie - SPORT HG "HG DENALI" czarno - niebieskie

Nowy produkt

Skarpety narciarskie -  SPORT HG "HG DENALI" CZERWONE

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

Kupując ten produkt otrzymasz 6 punktów . Wartość twojego koszyka 6 punktów mogą być zamienione na voucher o wartości 1,20 zł.


69,00 zł brutto

Więcej informacji

Skarpety narciarskie -  SPORT HG "HG DENALI" CZERWONE  - czarno-  niebieskie

Skarpety dostępne po 10.01.2019

Skarpety narciarskie, długie i wygodne. Skarpety wzmocnione w strefie obtarć-  czyli pięty i okolice palcow na przodzie stopy.

Sklad: 49% Climatherm®, 4% Elastano, 44% poliamida, 3% Resistex Carbon
LINE: Socks

icon-provaicon-provaicon-provaicon-provaicon-provaicon-provaicon-prova

icon-provaicon-provaicon-provaicon-provaicon-provaicon-prova

Climatherm®

Climatherm-tec

Jest to zmodyfikowany główny poliester SportHG i opatentowany przez Needful, SL. Wszystkie produkty SportHG® są wytwarzane za pomocą Climatherm® i to one są odpowiedzialne za wiele ich zalet.

CLIMATHERM_1WEB

Jak to działa?

Każda przędza Climatherm® składa się z kilkudziesięciu pustych mikrowłókien, które tworzą warstwę powietrza odpowiedzialną za pomoc w termoregulacji ciała. Jego parametry techniczne sprawiają, że jest superabsorbentem, a zabiegi, którym poddawany jest przed przygotowaniem, czynią go antybakteryjnym, przeciwzapachowym i chroniącym przed promieniowaniem UVA. Tkanina, oprócz tego, że zawiera wszystkie te cechy, jest miękka i wygodna, a jej właściwości dodatkowo zwiększają bezszwowe łączenia, dzięki czemu Climatherm® może być uważany za drugą skórę.

CLIMATHERM_2WEB

Zastosowania i praktyki

Dzięki materiałowi termoregulacyjnemu, takiemu jak ten produkowany przy pomocy Climatherm®, otrzymujesz doskonałe korzyści podczas wysyłku dla każdej aktywności fizycznej. Jego komfort i dopasowanie do ciała ułatwiają ruch i zapobiegają tarciu i otarciom. Doskonałe właściwości termoregulacyjne, superabsorpcyjne i ochronne sprawiają, że doskonale nadaje się do uprawiania sportu, zwłaszcza w warunkach zewnętrznych i zmieniających się warunkach.

SportHG® łączy Climatherm® z różnymi technologiami produkcyjnymi i innymi włóknami, takimi jak włókno węglowe, w celu stworzenia wielu różnych produktów. Każdy model jest idealny do różnych sytuacji, dzięki czemu katalog SportHG® jest uniwersalny i wielozadaniowy. Jego właściwości zostały przetestowane na bardzo dużych dystansach w ekstremalnych warunkach, sportach halowych o krótkim czasie trwania i wielu innych dyscyplinach, z użytkownikami w różnym wieku i potrzebach, zawsze z doskonałymi wynikami.

FULL CARBON

Czynnik różnicowy SportHG®, oprócz zmodyfikowanego poliestru Climatherm® i jego płynnego systemu produkcyjnego, 
to zastosowanie włókna węglowego w wielu modelach. Węgiel jest wprowadzany do tkaniny i zwiększa wydajność sportowca
bez użycia zewnętrznego dopełnienia. Ta rewolucyjna technologia tekstylna to przyszłość praktyki sportowej, którą SportHG®
staje się rzeczywistością współczesności.Włókno węglowe to przędza o unikalnych właściwościach technicznych, składająca się z ciągłego włókna przewodzącego
z włókien węglowych aktywnych i włókien tekstylnych. Materiał przewodzący udaje się rozproszyć elektryczność statyczną
i całkowicie go wyeliminować, aby zapobiec wszelkim zmianom w ciele. Włókno węglowe zapobiega jakiejkolwiek negatywnej reakcji na kurczliwość mięśni, redukuje do 4 uderzeń na minutę
i eliminuje uczucia zmęczenia, mrowienia i swędzenia spowodowane zmianą układu krążenia. Ponadto włókno węglowe jest równie ochronne przed promieniowaniem UVA i przeciwbakteryjnym, działając jak tarcza.
Dodaje także dodatkowy punkt w odczuciu termicznym, który pomaga chronić mięśnie jeszcze bardziej. Węgiel ma wysoką trwałość,
utrzymując jego działanie przez długi czas,Eliminacja wszelkiego rodzaju zmian w układzie nerwowym i krążenia powoduje wymierny
wzrost sprawności fizycznej sportowca. Zmniejsza to do 4 uderzeń na minutę, co w ciągu 4 godzin staje się redukcją o ponad 1000 uderzeń. Zmiana temperatury w organizmie jest trzykrotnie mniejsza niż w przypadku odzieży w 100% z poliestru. Zapotrzebowanie na tlen zmniejsza się o trzy litry na minutę, a częstość oddechów zmniejsza się. Zmniejsza się zmęczenie mięśni i ryzyko mikrozłamań lub uszkodzeń.

23 innych produktów w tej samej kategorii: