Skarpety biegowe z merino i coolmax - Bridgedale Coolfusion Run Qw-Ik

Nowy produkt

Skarpety biegowe z merino i coolmax - Bridgedale Coolfusion Run Qw-Ik

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Kupując ten produkt otrzymasz 5 punktów . Wartość twojego koszyka 5 punktów mogą być zamienione na voucher o wartości 1,00 zł.


59,15 zł brutto

-30%

84,50 zł brutto

Więcej informacji

Bardzo wszechstronne skarpety biegowe Bridgedale CoolFusion Run Qw-ik to kompromis pomiędzy oddychalnością i amortyzacją.

Model, który dobrze odnajdzie się we wszystkich butach biegowych. Niezależnie od tego czy trenujesz na asfalcie, czy na leśnych ścieżkach- Qw-ik będzie odpowiednim wyborem.

Dla uzyskania rewelacyjnych właściwości skarpeta składa się z dwóch zasadniczych stref. Dolna jest grubsza i odpowiada za amortyzację oraz wygodę nawet przy bardzo długim, czy intensywnym treningu. Zastosowana tu dzianiana o podwójnej gęstości (T2) doskonale sprawdza się w tej roli. Z kolei górna część skarpety jest cieńsza i bardziej przewiewna. Odpowiada za sprawną wentylację przy każdym kroku.

Nie bez znaczenia są również użyte w skarpecie materiały. Jest to między innymi wełna merino, znana ze swoich świetnych właściwości antybakteryjnych, a także techniczne włókna Coolmax®, które fenomenalnie przewodzą wilgoć. Pozwala to na zachowanie w butach komfortowego i suchego klimatu.

Model Qw-ik to idealne rozwiązanie dla wszechstronnych biegaczy, którzy oczeukują najwyższej funkcjonalności w każdych warunkach terenowych.

Skład:

46% nylon

26% wełna merino

26% Coolmax®

2% Lycra;

Skarpety biegowe

bridgedale

sportowe

coolmax

merino

30 innych produktów w tej samej kategorii: